NIkdy neříkej lásce nikdy!

Láska?

13. června 2018 v 22:28 | Emča

Láska?

Láska je součást života. každý pociťujeme lásku, i když to není taková láska, kterou si většina lidí představuje. Je to nějaký blízký vztah. například k rodině nebo věcem.
My se tu ale budeme bavit o trochu jiné lásce. O takové té lásce, co si představuje ta většina. Ovšem nemůžeme si ji pléct s počáteční touhou. Ať už emoční nebo sexuální.
Já osobně si myslím o lásce, že má dvě tváře. Positivní a negativní. Samozřejmě, když pociťujeme lásku (fyzicky- for example máme svou 2. polovičku), máme nádherný pocit. Šimrá nás v břiše, jen se smějeme. Máme pocit, že jsme ti nejšťastnější na světě. Ovšem, když o lásku příjdeme, někdo nám zlomí srdce, nebo něco podobného. Tak si procházíme věčnými depresemi. Samozřejmě, u všech je to jiné. Každý jsme jiný. Jen říkám, co si o tom myslím já a co jsem pociťovala nebo občas pociťuji.
Jak jsem už řekla. Láska má více tváří. Může bolet, ale i nás činit šťastnými. A proto milujte. Nestyďte se za to! Sdělujte své pocity. Život je jen jeden, tak ho využijte! Nikdo vám ho nevrátí...
A co si vy myslíte o lásce??


Doufám, že vás článek zaujal a s dotazy se nezapomeňte obracet na mě. (email, fb).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | Web | 5. července 2018 v 19:25 | Reagovat

Dámské kabelky: https://www.hgm.cz/kabelky/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama